Мовний центр
Хто ми?
Мовний центр UCH – це центр передових методик навчання, які створені на базі успішного досвіду викладання. Наша спеціалізація – педагогіка та академічна комунікація.
Що ми пропонуємо?
01.
02.
03.
Ми запрошуємо іноземних студентів на курси з вивчення англійської та інших мов, а також пропонуємо навчання у літніх мовних школах. Мовні курси доступні для різних ступенів володіння англійською та дозволяють досягти достатнього для складання іспитів рівня знання мови. Є курси англійської для співробітників Collegium Humanum, а також інших членів Варшавської академічної та професійної спільноти.
Мовні курси UCH охоплюють й проміжні, й просунуті рівні, дозволяючи ефективно спілкуватися різними мовами. Ведуть курси наукові співробітники університету, які мають в цьому високу кваліфікацію. Спеціальні програми допомагають студентам здобути необхідні навички володіння цільовою мовою.
Завдяки тому, що курси доступні всім охочим, наші заняття залучають студентів, співробітників та інших професіоналів, що забезпечує позитивну та конструктивну атмосферу у процесі навчання.
Усі вчителі мови є кваліфікованими викладачами. Нам вдалося об'єднати знання з різних галузей науки та практики, зокрема – закон та бізнес.
Експертиза
Твоє навчання
Програма орієнтована на підготовку абітурієнта до академічного середовища, в якому студент перебуватиме весь навчальний період. Курс передбачає розвиток мовних знань, критичного мислення та академічних навичок.
для кращого розуміння академічних текстів та грамотного їх застосування письмово
для підготовки до лекцій, ефективного слухання та конспектування
для розвитку навичок сприйняття наукових лекцій, що проводяться вченими та іншими фахівцями
для навчання складання есе в академічному стилі
Курс призначений:
Модулі охоплюють різні стилі англійської мови:
загальний;
діловий;
юридичний;
академічний.
Collegium Humanum пропонує 15-ти та 30-ти кредитні залікові модулі, які відповідають 7,5 та 15 одиниць за шкалою ECTS (European Community Course Credit Transfer System). Ці кредит-модулі входять до програми навчання бакалаврів та магістрів. Система доступна для всіх студентів та випускників UCH.

Також у центрі пропонується професійне вивчення польської, російської, німецької, англійської, словацької мов. Крім цього, існує можливість навчання за персональною програмою.
Кредит-Модулі
Контакти
Україна, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 33